ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fikret ÇELİK´in Karne Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fikret ÇELİK´in  2014-2015 Eğitim-Öğretim  1. Dönem Sonu  Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fikret ÇELİK´in Karne Mesajı.

     Kıymetli veliler ,  değerli eğitim yöneticileri ve öğretmenler, Sevgili öğrenciler; 2014-2015 eğitim-öğretim yılı yarı yıl tatiline giriyoruz. Yorucu ve yoğun geçen bir dönemin ardından heyecanla beklenen karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşmanın gururunu ve onurunu yaşamaktayım.

Kıymetli Veliler;

    2014-2015 eğitim ve öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz.Çocuklarımız için büyük fedakârlıklar yaptığınız bilinmektedir. Tatilde çocuğunuzun dinlenmesine izin verin. Hayatta başarısını gösterebileceği, başka alanlar da olduğunu fark etmesine imkan tanıyın, farklı yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olun. Başarının tek göstergesi karne değildir. Karne notları iyi de olsa, kötü de olsa sevginizin karneye bağlı olmadığını, sonucu ne olursa olsun yavrularınızı seveceğinizi vurgulayın.

Değerli Yöneticiler ve Öğretmenler;

    Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla yürüttüğünüz bu kutlu davadan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle bu kutsal görevde, daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten onur duyduğumu ifade eder verdiğiniz emekler için şahsım, kurumum ve Mihalıççık halkı adına teşekkür eder iyi tatiller dilerim.

Sevgili Öğrenciler;

    Sizler de bir dönem boyunca çok çalışarak yoruldunuz ve kısa da olsa bir tatili hak ettiniz. Başarılı olmak sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamını taşımamaktadır. Sporda, sanatta ve kültürel alanda gösterdiğiniz her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimidir. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı, sağlıklı, değerlerine sahip çıkan, öz güvenini kazanmış, mutlu ve huzurlu fertler olarak yetişmeniz içindir. Karne heyecanını yaşadığınız bu günlerde başarılı olanlarınız olacağı gibi beklediği notu alamayanlar da olacaktır. Netice ne olursa olsun Hayat Devam Ediyor. Öğretmenleriniz ve yöneticileriniz olarak sizlerden, her günü fırsat bilerek verimli, güzel bir tatil dönemi geçirmenizi ve ikinci döneme enerjik ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı bekliyoruz.

 

                                                                                                                                        Fikret ÇELİK

                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Hükümet Konağı Mihalıççık - 0222 631 22 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.