ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fikret ÇELİK´in Karne Mesajı.

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fikret ÇELİK´in Öğrenci, Öğretmen ve Velilere Yıl Sonu Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fikret ÇELİK´in Karne Mesajı.

Sevgili Öğrenciler,

    Dokuz ay boyunca yoğun bir şekilde çalıştınız ve bugün karne alarak tatile gireceksiniz. Önünüzde uzun bir yaz tatili var. Tatilinizi iyi değerlendirmeye bakın, bol bol kitap okuyun. Sizler zaman içerisinde görev ve sorumluluklarınızı tam olarak yerine getirdiğinizde başarılı bir geleceğe iyi bir hazırlık yapmış olacaksınız. Bütün güzellikler sizlerle olsun. Önümüzdeki öğretim yılına hazır bir şekilde dönmenizi temenni ediyorum.

 

Değerli Meslektaşlarım,

   Uzun bir süredir yürütmüş olduğunuz yoğun ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Öğretmenler için en güzel ve en büyük hediye öğrencilerinin başarılarını görmektir. Bu bağlamda hedefimiz, Mihalıççık´ta eğitimin kalitesini artırarak geleceğin bilim adamlarını, sporcularını ve sanatçılarını yetiştirmektir. Bu açıdan başarılarınızı tebrik ediyor, ailenizle birlikte iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum.

 

Kıymetli Veliler,

    Her başarılı öğrencinin yanında iyi bir öğretmenin yanı sıra, ilgili ve alakalı anne-babalar bulunmaktadır. Bugün itibariyle çocuklarımızla daha fazla ilgilenmeli, sorunları olduğunda paylaşmalı, birlikte zaman geçirmeli, birlikte kitap okumalı ve onları anlamaya çalışmalıyız. Çocuklarımızın başarıyı yakalayabilmesi için ne gerekiyorsa onları kırmadan, incitmeden birlikte kararlaştırmalı ve yine birlikte uygulamalıyız.Yaz boyunca çocuklarımızın sosyal, sportif ve kültürel alanlarda kendilerini göstermelerine fırsat vermeli, hayatlarında başarılı olabilecek alanlara yönelmelerine yardımcı olmalıyız.

 

Gelecek eğitim öğretim yılının daha başarılı olması umuduyla hepinize iyi tatiller diliyorum.

       

                                                                                                                                                                     Fikret ÇELİK 
                                                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Mihalıççık - 0222 631 22 92

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.